Виставка Володимира Сая «Aqualight»

Виставка Володимира Сая «Aqualight»

16 листопада 2018 - 01 грудня 2018

Shcherbenko Art Centre (вул. Михайлівська, 22в)

facebook

Aqualight Володимира Сая – виставка без об’єктів. Експозиція побудована зі світлових проекцій жіночих фігур, що захоплюють простір і всіх, хто у нього потрапляє. Великі, але невагомі, постаті розпливаються по стінах і перетворюються на кольорові абстракції. Втрата відчуття приміщення дозволяє отримати чисте візуальне враження.

Художника захоплює краса миттєвостей та випадковостей. Зображення жінок на виставці – це результат взаємодії графіки та води. Спонтанність цього аквамистецтва робить автора не так творцем, як спостерігачем, ловцем, котрий вихоплює образи із потоку кольорових трансформацій чорнила на папері. В експозиції схожий ефект дає промінь світла, котрий проектує зображення. Воно може бути фрагментованим випадковими рухами або деформуватися, відбиваючись на предметі чи людині.

Нова виставка Володимира Сая є логічним продовженням проекту «Керамічні начерки», що був представлений у Щербенко Арт Центрі минулого року. Художник створює образи людського тіла, розкриваючи його пластичні та виражальні можливості. Героїні робіт розчиняються спершу на папері, а потім у просторі, позбуваючись тілесної конкретики. Відбувається своєрідна дистиляція, що фіксує емоційне переживання енергії жінки, розкриває її вітальність та магнетизм.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх