Виставка Володимира Казаневського «Безумці»

Виставка Володимира Казаневського «Безумці»

11 вересня 2018 - 23 вересня 2018

facebook

Після успішних персональних виставок в Єгипті, Франції, Ірані та Словаччині знову в Україні будуть показані роботи лауреата міжнародних конкурсів в 51 країні Володимира Казаневського.

На ювілейній виставці до сорокаріччя творчості представлені нові незвичайні роботи художника, створені за останні роки. Автор називає їх абсурдним живописом та графікою. В картинах незвичні форми немов кокетують з вибуховими змістами.

«Наше суспільство нагадує мені спільноту мазохістів, яка обирає собі таку владу, котра потім ґвалтує їх в особливо витонченій формі», – говорить художник. – Тому виставка називається «Безумці». Тобто, люди без розуму».

А як могла одна червона ідеологія на багато десятиліть зачарувати мільйони недурних нібито людей? Абсурд. Чому добро і зло, любов і ненависть, війна і мир, свідомість й підсвідомість, віртуальний та реальний світи, та багато іншого переплутались в наших головах? Де знаходиться здоровий глузд? Чому йому так тяжко існувати в нашому світі? Відповіді на ці, та інші запитання провокуються епатажними творами художника.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх