Виставка Володимира Гарбуза «В обіймах весни»

Виставка Володимира Гарбуза «В обіймах весни»

24 березня 2018 - 18 травня 2018

Арт-галерея «Мануфактура» (Обухівське шосе, 2)

На виставці «В обіймах весни» художника Володимира Гарбуза буде представлено живописні та скульптурні композиції автора. Його творчість є визначним надбанням української образотворчої спадщини. Роботи митця вирізняє жанрове розмаїття та технічна багатогранність. Володимир Гарбуз працює в галузі книжкової і станкової графіки, живопису та скульптури.

Серед мистецьких творів – авторський портрет Володимира Кличка (2 х 2,5м; полотно/олія) та бронзова скульптура Віталія Кличка «Мить перемоги», які Володимир Гарбуз вперше презентує широкому загалу!

Основу експозиції складають живописні пейзажі – один із улюблених жанрів художника, але це не краєвид у традиційному розумінні. Його зображенню властива багатоманітність експресії і кольору. Сам автор називає цей напрямок живопису космогонічний імпресіонізм.

Бронзові скульптури митця, які можна буде побачити на виставці, виконані в імпресіоністичній манері. Завдяки пластичній мові він вдало передає характер моделей та моральну глибину сюжетів.

Народився Володимир Гарбуз 21 грудня 1951 року в селі Карапиші Миронівського району Київської області. Закінчив відділ книжкового мистецтва Українського поліграфічного інституту ім. І. Федорова у Львові. Член Національної спілки художників України, багаторазовий номінант та призер державних премій.

Живописні та графічні роботи митця представлені в експозиціях багатьох українських і зарубіжних музеїв (Австралія, Канада, Польща, Словаччина), а також у приватних зібраннях.

Відкриття – 24 березня, 16:00. Серед запрошених гостей брати Клички.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх