Виставка Володимира Бизова «Среда обетованная»

Виставка Володимира Бизова «Среда обетованная»

14 лютого 2019 - 24 лютого 2019

Центральний будинок художника (вул. Січових Стрільців, 1/5)

Перед глядачем розкривається широка панорама мистецьких уподобань художника. Експоновані живописні полотна охоплюють два роки творчого шляху автора. Бизов працює великими серіями творів, намагаючись осягнути одвічні мистецькі теми: Простір, Час, Історія, Твердь, Вода тощо.

В полотнах серії «Silentium» досліджується мінливого невидимий Простір. Щоб перетворити його на видимий, Автор насичує його Водою, вологою, перетворюючи на туман. Так народилася ціла низка напрочуд дивовижних полотен з варіаціями туманів.

А в близькій до неї серії «Вечоріє» бачимо як туманний Простір, повітря поступово збагачується кольором і перетворюється вже на живописну Твердь — цикл абстрактних кольрових фантазій.

В серії «Сліди» полотна фіксують Мінливі наслідки взаємодії механізмів з живою поверхнею Землі — Твердю фіксують полотна з наступної серії «Сліди».

Натомість в полотнах серії «Чумацький шлях» розсипи відшліфованих природою камінців — дрібних уламків колись величних гірських масивів — слугують для художника препаратами для чудодійного мікроскопа, в якому відкриваються праісторичні процеси формотворення Тверді земної, гірських порід, скель.

В назві виставки «Среда обетованная» закладений щонайменше подвійний сенс, який Бизов пропонує розкрити самому Глядачеві. І Глядач напевне буде винагороджений розгадкою в процесі уважного огляду виставки.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх