Виставка Владислава Ченчика «Travel Diary»

Виставка Владислава Ченчика «Travel Diary»

29 листопада 2018 - 12 грудня 2018

Галерея «Триптих» (Андріївський узвіз, 34)

facebook

Виставка «Щоденник подорожі» — лаконічна живописна серія абстрактних робіт молодого українського митця Владислава Ченчика. Це візуальна алегорія подорожі в 11 живописних композиціях. Пересуваючись «Дорогами без перешкод», ми постаємо перед «Вибором», опиняємось «За стіною» і відмічаємо чергову «Віху» життєвого шляху.

У стриманій кольоровій гамі полотен укладена власна філософія. Червоний – основний колір серії, за допомогою якого художник зображує стан, який він переживає на різних стадіях свого шляху. Червоний – символ руху, це пульс, серцебиття, адреналін, хвилювання, людська воля до життя. Чорний – стримуючий фактор, ним позначені перешкоди, бар’єри, стіни, ті труднощі, долаючи котрі людина росте і міцнішає. Білий позначає відсутність перешкод, порожнечу, чистоту, легкість.

Написи на полотнах, впізнавана формальна складова живописного стилю Владислава Ченчика, відсилають до наскельних рисунків і ієрогліфів, перших свідоцтвах образного мислення людини. Хвилеподібні та переривчасті каліграфічні елементи, немов уривки рукописів, нагадують про суб’єктивність пережитого досвіду.

Владислав Ченчик народився 14 лютого 1994 р. у м. Фастів, Київська область. Випускник Київського міжнародного університету, факультет журналістики (2012–2016 рр.), студент Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв (2010–2012 рр.). З 2016 року навчається на факультеті станкового і монументального живопису Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури. Учасних чисельних міжнародних резиденцій та конгресів. Роботи знаходяться в приватних колекціях в Україні, Чехії, Киргизстані, Туреччині, Таїланді та Китаї. Владислав Ченчик живе і працює в Києві. Надихається британським експериментальним та ефіопським етнічним джазом.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх