Виставка «Венеція Найясніша. Venezia la Serenissima»

Виставка «Венеція Найясніша. Venezia la Serenissima»

18 травня 2018 - 26 серпня 2018

facebook

До Дня музеїв відкриється виставка венеційського мистецтва «Венеція Найясніша. Venezia la Serenissima» спільно зі Львівською національною галереєю мистецтв імені Бориса Возницького в межах проекту «Європейський вимір».

На виставці представлені твори різних видів мистецтва 16 – 19 століть, які були народжені у Венеції, а також ті, що виникли під її впливом: портретний та пейзажний живопис і графіка, зокрема, мініатюри Розальби Карр’єра, картини Франческо Ґварді, Бернардо Белотто, Ґаспаре Діціані, Франческо Фонтебассо, славетне венеціанське скло і майоліка, текстиль і унікальні вироби меблярів.

Більшість творів із колекції Музею Ханенків демонструватимуться вперше, після завершення ґрунтовної реставрації та досліджень.

Також музей вперше презентуватиме проект за допомогою мобільного додатку Linzar: окрім коротких анотацій в експозиції, відвідувачі зможуть скористатися детальним електронним каталогом, доступ до якого буде відкрито у виставкових залах завдяки партнерській підтримці 3MR Studio. Реалізація цього проекту є особливо важливою з огляду на тему Дня музеїв 2018 року – «Гіперпідключені музеї: нові підходи, нові аудиторії».

Кураторка виставки: Олена Живкова

Вхід до музею 18 травня вільний. Урочиста презентація виставки о 16:00.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх