Виставка Валентини Засуцької «#колитиживеш»

Виставка Валентини Засуцької «#колитиживеш»

06 квітня 2018 - 20 квітня 2018

facebook

У галереї «Хлібня» Національного заповіднику «Софія Київська» відкривається персональна виставка художниці Валентини Засуцької «#колитиживеш».

Тільки ти сам обираєш фарби свого життя – тема нового великого циклу робіт художниці Валентини Засуцької. У своєму проекті художниця на перше місце ставить проблему людської самосвідомості, розглядаючи її в якості універсального переживання як для особистості, так і для соціуму.

Самосвідомість – це вписування себе в контексти ситуацій і дій. Це входження в великий і ефективно діючий світ. Це рефлексія, як спроба побачити себе в минулому (в зробленому, прожитому) з пошуком в ньому опор для визначення векторів руху і виявлення в ньому смислів, у великій мірі через розуміння особистісних контекстів.

Валентина Засуцкая. Художниця, архітекторка.

Народилася в м.Київ. У 2009 році закінчила архітектурний факультет КНУБА за спеціалізацією «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво». З 2011 року – архітектор і художник в архітектурному бюро Zasutsky Team.

Роботи Валентини Засуцької стали окрасою публічних і приватних просторів, створених відомими українськими архітекторами: Сергієм і Владою Махно, Сергієм Готвянським, Євгеном Засуцьким, Вікторією Оскілко і іншими. Частина робіт знаходиться в приватних колекціях України та США – в Лос-Анджелесі і Нью-Йорку. Роботи Валентини Засуцької регулярно прикрашають сторінки провідних нішевих видань України – «ID Interior», «Дом и интерьер» і ін.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх