Виставка «Uтопія: трансформації українського Сходу»

Виставка «Uтопія: трансформації українського Сходу»

08 лютого 2018 - 11 березня 2018

facebook

Виставка «Uтопія: трансформації українського Сходу» – це результат мультидисциплінарного дослідження культури, урбаністики й ідентичності шести міст Донецької та Луганської областей: Лисичанськ, Бахмут, Покровськ, Сєвєродонецьк, Костянтинівка, Добропілля.

Дослідження проводилося командою «Метамісто: Схід» протягом 11 місяців, із грудня 2016 до листопаду 2017 року. Комплексне урбаністичне вивчення провела команда Urban Curators, а представники «Конгресу активістів культури» збирали дані про стан сучасної культури.

У містах створювалися нові архітектурні форми силами Formografia Design Studiо, за участі місцевих активістів. Куратор Олександр Михед разом із митцями досліджували історію та ідентичність міст, та на основі цього створювали художні інтервенції.

Виставка «Uтопія: трансформації українського Сходу» – це не просто представлення документації результатів дослідження. Це спроба створити пост-рефлексію проекту, а також представити «ідеальну» ситуацію, в якій у реальному просторі можуть комплексно співіснувати та доповнювати один одного всі складники проекту.

Куратори виставки:
Роман Сах і Костянтин Кучабський, Formografia Design Studio
Олександр Михед

Митці:

Єжи Коноп’є
Костянтин Зоркін
Марко Залізняк
Сергій Радкевич
Сергій Грех (Feros)
Віталій Кохан

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх