Виставка «Український натюрморт»

Виставка «Український натюрморт»

10 серпня 2018 - 28 серпня 2018

Karas Gallery (Андріївський узвіз, 22а)

facebook

Виставка відкривається в межах великого міжмузейного проекту «Український натюрморт» в якому беруть участь авторитетні мистецькі інституції з усієї України.

«Карась Галерея» послідовно та методично вивчає розвиток сучасного образотворчого мистецтва понад 20 років. Наразі увага галереї привернута до натюрморту в українському сучасному живописі.

Натюрморт – як річ, що може існувати поза простором та часом, здається вирвана з контексту сьогодення, але, при цьому є внутрішнім відображенням чуттєвого світу Художника, в буквальному сенсі цього слова справою його рук.

Тільки в натюрморті, як ні в якому іншому жанрі художник повністю відчуває в собі могутність Творця, адже саме в натюрморті йому підвладним є і простір, на якому відбудеться акт творіння і предмети з яких вибудовується композиція. Отже композиція є ні чим іншим як внутрішньою логікою, оголеним свідомим та підсвідомим.

«Карась галерея» представить в своєму виставковому просторі як живописні роботи з власної колекції, так і інші роботи сучасних авторів, що працюють в цьому жанрі.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх