Виставка українського класичного мистецтва «Перші імена»

Виставка українського класичного мистецтва «Перші імена»

19 квітня 2019 - 05 травня 2019

Музей історії Києва (вул. Богдана Хмельницького, 7)

Іван Марчук – один із найвидатніших сучасних українських митців, Микола Глущенко – художник-розвідник, якого називають «українським Моне», Сергій Шишко – майстер ліричного живопису, Віктор Зарецький – художник, що став всесвітньо відомим завдяки своїм експресивним полотнам, Тетяна Голембієвська – майстриня станкового живопису, що зуміла поєднати реалізм та імпресіонізм на своїх полотнах: на виставці «Перші імена» будуть представлені роботи цих та інших не менш видатних майстрів.

Експозиція створена з робіт відомих українських живописців ХХ століття, що зберігаються у галереї «Les Noms». Автори творів – художники-модерністи і постмодерністи, експресіоністи та імпресіоністи, випускники відомих творчих майстерень і навчальних закладів, роботи яких уже давно на почесному місці в приватних колекціях багатьох країн світу.

Проект «Перші імена» розпочався ще 2014 року. Різнотематичні та різножанрові роботи провідних українських митців сучасності швидко завоювали увагу відвідувачів. Це і надихнуло засновника галереї «Les Noms» Юрія Гуцу повторити експозицію ще раз.

Також на виставці можна буде побачити полотна Адальберта Борецького, Бориса Буряка, Миколи Максименка, Федора Захарова, Ігора Губського, Якова Басова, Андрія Коцка, Костянтина Ломикіна, Йосипа Бокшая, Ігора Губського, Федора Коновалюка, Володимира Стрельнікова, Федора Манайло, Степана Кошевого та Валентини Цвєткової.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх