Виставка «Точка відліку»

Виставка «Точка відліку»

12 грудня 2018 - 12 січня 2019

Арт-простір «FACE Foundation» (вул. Лаврська, 7)

facebook

Свої роботи представлять харківські скульптори Сергій Шауліс та Олександр Мірошніченко. Емоційний стан людини, всі його відтінки та напівтони, що знаходяться між білим та чорним, є головною темою досліджень художників. За допомогою нових підходів до мистецтва скульптури та сучасного використання стародавніх гончарних прийомів, автори створюють не просто оригінальні образи, а намагаються передати особливий переломний момент, який і називають «Точка відліку».

Олександр Мірошніченко та Сергій Шауліс у своїй манері досліджують співвідношення тиску зовнішнього світу та внутрішньої напруги. Нові образи скульптур «без стрижня» Шауліса, та складна символіка керамічних робіт Мірошниченка говорять про те, що саме поєднання абсолютною ейфорії та надзвичайно барвистої палітри різноманітних почуттів дає в результаті той клубок емоцій, думок та дій, що прийнято називати Людина.

Автори впевнені, що кожен з відвідувачів виставки обов’язково «приміряє» на себе образи скульптур і згадає себе в різних життєвих обставинах. Зможе відчути як зміниться настрій залежно від «забарвлення», яке вкладе в роботу.

Кураторка виставки – Тетяна Міронова.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх