Виставка Тім Болотнікофф «Південні землі: Австралія/Антарктида»

Виставка Тім Болотнікофф «Південні землі: Австралія/Антарктида»

22 січня 2019 - 08 лютого 2019

Вартість

Вхід вільний

22 січня з 16:00 до 18:00 в Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського за підтримки Посольства Австралії в Україні відбудеться відкриття виставки фоторобіт Заступника голови місії Тім Болотнікофф «Південні землі: Австралія/Антарктида».

Австралія та Антарктида видаються європейській спільноті екзотичними краями, напрочуд віддаленими, здавалося б, на краю світу. Два континенти разюче не схожі між собою, але подібні за розмірами та неосяжними просторами під безкрайнім небом.

Збірка фоторобіт демонструє величність та контрастність пейзажів цих континентів. Антарктичні фотографії зображають Австралійську Антарктичну територію – Австралія претендує на понад 42 відсотків континенту.

Антарктида дивовижно красива, але всередині материка – безплідна земля, позбавлена ​​життя. Фотографії Австралії, навпроти, показують живий пейзаж, але, який водночас може здаватися далеким та неземним, як біла антарктична пустеля.

Хоча це не є предметом виставки, важливо зазначити, що Україна також має наукову присутність в Антарктиці – науково-дослідну базу «Академік Вернадський» на аргентинських островах західної Антарктиди.

Про фотографа:
Тім Болотнікофф – австралійський дипломат і фотограф. У 2011 році він провів шість тижнів, подорожуючи східною Антарктидою, та відвідав п’ять дослідних станцій в Австралійській Антарктичній Території. Тім жив і працював у Папуа-Новій Гвінеї, Соломонових островах, Таїланді, Бангладеші та Україні.

Режим роботи: понеділок-субота з 9:30 до 17:00

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх