Виставка Таміли Хриненко «Відчуй свій настрій…»

Виставка Таміли Хриненко «Відчуй свій настрій…»

12 жовтня 2017 - 11 листопада 2017

America House Kyiv (вул. Пимоненка, 6)

facebook

В червні 2017 Таміла Хриненко відвідала резиденцію art:optimism у місті Ньюбург, штат Нью Йорк. За час перебування у резиденції вона отримала новий досвід та навички створення книг. Вона брала участь у створенні книг ручної роботи у видавництві «Thornwillow Press», де згодом була надрукована її серія творів «5 зустрічей» та «9 натхнень».

Результатом перебування в резиденції стало народження проекту «Відчуй свій настрій…». Виставка складається з портретів творчих жителів міста Ньюборг, з якими Таміла познайомилась по приїзду в США. Це музикант Девід, художниця Джуді, скульптор Стюарт, танцюристка Мелзіна й мисткиня Сара.

Для виконання гравюр був вибраний лінолеум. Таміла впевнена, що його пластичність та легкість в обробці здатні передати роботам літній подих та настрій. Особливого натхнення додавало те, що роботи Таміла вирізала просто неба на даху будинку, зустрічаючи схід та захід сонця. Гравюри передають легкий літній настрій та враження мисткині від знайомства з новою культурою та новими людьми.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх