Виставка Taisha 3,14 «Магічні явища або різна міра дрімучості»

Виставка Taisha 3,14 «Магічні явища або різна міра дрімучості»

07 квітня 2019 - 21 квітня 2019

Музей історії Києва (вул. Богдана Хмельницького, 7)

facebook

Молоді українські художники намагаються знайти свій стиль в системі координат десь між пост-, постпост- та метамодернізмом. Taisha 3,14 – яскрава представниця бунтарського творчого покоління, яка вже встигла зайняти своє місце на сучасній арт-сцені та потрапити у поле зору мистецтвознавців.

На виставці «Магічні явища або різна міра дрімучості» будуть презентовані нові роботи авторки, створені протягом останніх двох років. Полотна, в яких поєднуються архетипічні образи та модерні техніки не залишають байдужим нікого.

Про авторку: Taisha 3,14 – учасниця Art Basel Miami. Художниця співпрацює з галереєю Black Square Gallery (Маямі, США). Серед виставок в Україні – Форум мистецьких проектів Art Kyiv Contemporary 2014 (Мистецький Арсенал), «Теорія ймовірності» (Інститут проблем сучасного мистецтва в рамках VII Всеукраїнської платформи), «Новітні спрямування» (за підтримки Міністерства культури і Дирекції художніх виставок України), виставка в арт-просторі Barvy. Роботи художниці знаходяться у приватних колекціях в Україні, Росії, Німеччині та США.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх