Виставка «Сімейний альбом. С. О. Григор’єв та його творча родина»

Виставка «Сімейний альбом. С. О. Григор’єв та його творча родина»

21 березня 2019 - 12 травня 2019

facebook

Виставка «Сімейний альбом. С.А. Григор’єв і його творча родина» експонується в межах проекту «Семейные ценности – родинні зв’язки». 25 учасників. Близько 100 творчих робіт. Відомі імена.

Сергій Олексійович Григор’єв (1910-1988) отримав майже всі можливі нагороди і звання – народний художник України та СРСР, академік Академії Мистецтв СРСР, двічі лауреат Державних премій, професор, ректор … Він залишив надзвичайний мистецьку спадщину.

На виставці будуть представлені роботи Сергія Григор’єва, його дружини – Любов Григор’євої (Стеллецької), дітей: Олександра Григор’єва, Майї Зарецької-Григор’євої і Галини Григор’євої та їх чоловіків, а також племінника, онуків і правнуків.

Кожен художник цієї великої творчої родини має свої особливості у творчості, має свій стиль і своє бачення мистецтва. Кожен з них – це окремий творчий шлях, пошук стилю, пошук свого «Я». Саме пошук, вимогливість до себе, постійне навчання, врахування досвіду старших і досвідченіших – це шлях до визнання, шлях до сердець глядачів.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх