Виставка «Швидкорозчинний час»

Виставка «Швидкорозчинний час»

12 липня 2018 - 12 серпня 2018

Мистецький арсенал (вул. Лаврська, 12)

facebook

Виставка «Швидкорозчинний час» стала результатом роботи переможців відкритого конкурсу ідей мистецьких проектів, що відбувся в Мистецькому арсеналі восени 2017 року.

Швидкорозчинний час — це метафора принципово нового досвіду, який Україна здобула в 1990-ті. Перші роки незалежності стали часом прискорення, швидких змін та рішень, коли інформація та явища поширювалися так само блискавично, як і зникали.

Наратив виставки складається з історій 9 міст і регіонів України. Група кураторок і кураторів створює певний зріз суспільно-політичного контексту свого міста, фокусуючись на історіях місць, явищ і людей, досліджуючи їхні страхи й мрії в цих історичних умовах.

Виміри суспільного й особистого доповнюються оптиками різних поколінь художників і художниць. Погляд учасників тогочасних культурних подій існує поряд із голосами тих, хто народилися в 90-ті й сьогодні творять сучасне мистецтво.

Авторки ідеї, кураторки виставки: Ася Цісар (Asia Senina), Viktoria Bavykina.

Кураторська група:
Елена Афанасьева, Max Afanasyev, Viktoria Bavykina, Anatol Zvizhynskyy, Max Kovalchuk, Анастасія Нечипоренко, Andrey Palash, Nadya Prigodich, Kate Rusetska, Kateryna Semenyuk, Anatoliy Tatarenko, Ася Цісар (Asia Senina).

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх