Виставка «Шолом-Алейхем на київській єврейській сцені»

Виставка «Шолом-Алейхем на київській єврейській сцені»

04 квітня 2019 - 30 червня 2019

facebook

Музей театрального, музичного та кіномистецтва України запрошує на відкриття виставки «Шолом-Алейхем на київській єврейській сцені», присвяченої 160-річчю від дня народження письменника і драматурга.

Значення творчості Шолом-Алейхема для єврейської культури важко переоцінити. У розповіді про історію єврейського (їдишського) театру в Україні мимоволі зауважуєш, що програмними, етапними постановками провідних театральних колективів часто були саме інсценізації творів видатного письменника, який найповніше втілив національний характер, відбив прагнення та здатність єврейського народу до відродження.

У фондовій колекції Музею театрального, музичного та кіномистецтва України зберігається значна кількість матеріалів з історії єврейського театру в Україні. Афіші, фотографії, програми їдишських театральніх колективів презентують вистави за творами Шолом-Алейхема як яскраві й потужні мистецькі події у царині національного театру.

Через історію постановок Шолом-Алейхема на сцені Київського “ГОСЕТу” (1928-1950), автори виставки розповідають історію найбільш знаного єврейського театру України.

Куратор та кураторки виставки:
Ірина Мелешкіна
Вальдемарт Клюзко

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх