Виставка Сергія Звягінцева «Фрагмент»

Виставка Сергія Звягінцева «Фрагмент»

30 листопада 2018 - 27 січня 2019

Галерея Art14 (Михайлівський провулок, 14)

facebook

У своїй творчості Сергій Звягінцев надає глядачу максимальний простір для власних роздумів, не нав’язуючи своїй концепцій. За допомогою твору він формує «атмосферу» відчуттів і асоціацій, які розбирає сам глядач. У творах митця присутній певний елемент інтерактивності, залучення глядача до співтворчості.

Експозиція в галереї АRТ 14 складається з декількох серій. Це «Фрагменти», «Черепиця», «Приховано». Кожна серія містить власну «атмосферу», що формує глядацькі почуття і думки.

«Фрагменти» про те, як людина може сприймати співіснування всезагального і одиничного у всіх вимірах почуттів та ідей; свою персональність і зовнішню безмежність.

«Черепиця» – об’єкти, які розмовляють з глядачем про час, його космічну безмежність, що всмокталася до глини черепиці, і про короткий людський час, який оберігала ця черепиця.

«Приховано». Твори цієї серії надають глядачу можливість відчути навкруги і у собі ту ледь існуючу межу, яка відділяє внутрішнє і зовнішнє, власне «Я» і публічний його прояв, «відкрите і приховане», що для автора розгалужується як «сильно – слабо, добре – погано, художник – глядач, життя – смерть». В якомусь сенсі це візуалізація сприйняття ідеї опредметнення – розпредметнення.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх