Виставка Самуїла Аккермана і Олега Лишеги «Єдиноскрижально-біле»

Виставка Самуїла Аккермана і Олега Лишеги «Єдиноскрижально-біле»

05 квітня 2018 - 13 травня 2018

Галерея Art14 (Михайлівський провулок, 14)

facebook

В межах «Французької весни 2018» Галерея ART 14 представляє виставку «Єдиноскрижально-біле» французького і українського художника Самуїла Аккермана та українського письменника і художника Олега Лишеги.

Об’єднання в межах одного проекту творчості двох майстрів культури не випадкове. Воно підкреслює спільність творчих пошуків двох художників, які не були знайомі один з одним і працювали в різних країнах та різних культурних контекстах. Проте ця спільність не є випадковою, бо йдеться про важливий потяг європейської кульури ХХ ст. до своїх першоджерел та до первинних сенсів, що доступні у сьогоденні через архаїчні символи.

Олег Лишега (1949-2014) поет, драматург, публіцист і перекладач який відкрив українській літературі нові горизонти як своїми поемами і поетичною прозою, так і перекладами. Менш відомий інший бік його творчості — живопис і скульптура.

Самуїл Аккерман відомий українсько-французький художник, автор багатьох виставок у Франції, Ізраїлі, Україні представляє об’єкти та акварелі, частина з яких навіяна поезією Олега Лишеги.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх