Виставка Рудольфа Бурди та Михайла Деяка «Діалог»

Виставка Рудольфа Бурди та Михайла Деяка «Діалог»

07 лютого 2018 - 25 лютого 2018

Voloshyn Gallery (вул. Терещенківська, 13)

facebook

На спільній виставці чеського художника Рудольфа Бурди та українця Михайла Деяка глядач зможе побачити діалог між скульптурами зі скла та лаконічними пейзажами на склі.

Цикл мінімалістичних пейзажів Деяка має назву Space. У цих роботах художник не прагне нав’язати глядачеві своє бачення або думки, скоріше розраховує на те, що спостерігач вступить у діалог з роботою та самим собою. Space — це психологічний проект про наш внутрішній світ.

Рудольф Бурда представляє, так само, дуже особисте, і разом з тим, чітко виявлене трактування теми простору. Його скульптури дуже схожі на космічні об’єкти чи-то навіть втілення людських уявлень про будову галактик. На перший погляд композиційно замкнені сферичні арт-об’єкти заявляють собою об’ємно-просторову сутність, що чітко прочитується. Але вони можуть при цьому сприйматися і як окремі самодостатні глибини.

При загальній мінімалістичній тенденції робіт художників, сам процес відбору матеріалів і засобів вираження, вже стає творчим актом. Мінімум засобів при максимумі результату — це мабуть ще одна властивість яка об’єднує двох авторів у, так званому, Діалозі. Не змовляючись між собою обидва вони відбирають тільки необхідне. А все, що може виявитися надмірним і відволікаючим від основної теми просто не використовується.

Рудольф Бурда народився у 1973 році у промисловому містечку Млада-Болеслав у Центральній Європі, Чехія. У 2010 році захопився склом як матеріалом, і з того часу створює з нього об’єкти й скульптури. Основним матеріалом, з яким він нині працює є скло, проте часто у своїх роботах він поєднує його із нержавіючою сталлю. Скляні роботи Рудольфа Бурди розкривають приховані нашарування прозорого та кольорового скла і нагадують про повсюдний Вселенський Океан космічних сил, який оточує все.

Михайло Деяк працює на межі неоекспресіонізму і мінімалізму, експериментує з матеріалами. Картини художника часто можна зустріти на аукціонах, за останні кілька років його твори п’ять разів були представлені та продані на Phillips Auction. Михайло Деяк веде активну виставкову діяльність, приміром, у березні 2017 року у Нью-Йорку пройшла персональна виставка художника у Ukrainian Institute of America. Художник живе і працює у Києві, Україна

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх