Виставка резидентів програми «ЗМІНА A-I-R»

Виставка резидентів програми «ЗМІНА A-I-R»

09 червня 2018 - 19 червня 2018

Зона креативних мануфактур Izone (вул. Набережно-Лугова, 8)

facebook

У День Ізоляції 2018 фонд ІЗОЛЯЦІЯ представляє виставку резидентів програми ЗМІНА A-I-R.

У межах проекту ЗМІНА навесні 2018 року фонд ІЗОЛЯЦІЯ ініціював художні резиденції в містах Донецької та Луганської областей – ЗМІНА A-I-R. Виставка представляє проекти, що відбулися у чотирьох містах: Покровську, Бахмуті, Лисичанську та Старобільську.

У результаті резиденції кожна учасниця й учасник провели своє дослідження міста і створили власний художній проект за участі місцевих мешканців. При виборі перевага надавалася художникам, які працюють із партисипативними практиками, інтервенціями у міський простір, мистецтвом взаємодії.

До учасників резиденції долучилися художниця Олена Клочко (Бахмут), яка представляє свою роботу Beautiesandbeast, та художник Сергій Садчіков (Бахмут), який став співавтором роботи Їдці картоплі Євгена Самборського.

ЗМІНА — це серія культурних проектів фонду ІЗОЛЯЦІЯ, що з 2015 року реалізуються на сході України у тісній співпраці з місцевими громадами. Назва проекту втілює бажання змін та водночас відсилає до індустріального контексту, позначаючи робочі зміни на підприємствах як ознаку мирного життя, до якого хочеться повернутись.

Учасники:
Katya Buchatska (Київ), Егор Анцыгин (Київ), Alevtina Kakhidze (Музичі), Yevgen Samborsky (Івано-Франківськ), Evgeny Koroletov (Сєвєродонецьк), група Pic pic – Dima Levytskyi, Piotr Armianovski (Київ)

Координатор/ка проекту:
Ліза Корнійчук, Dmitry Chepurnoy

Мітки: ,

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх