Виставка пинхол фотографій Андрія Бондаренка

Виставка пинхол фотографій Андрія Бондаренка

21 липня 2017 - 27 липня 2017

Pavlovka ArtGallery (вул. Костянтинівська, 73)

facebook

Банку з-під кави може перетворитися в фотоапарат, а буденна реальність – в чарівне задзеркалля. З давніх-давен людина мріяла зафіксувати те, що бачить. Але багатовіковий шлях увінчався успіхом тільки з появою світлочутливих матеріалів. У 19-му столітті фотографічних камер було безліч видів, серед них – камера без лінзи з невеликим отвором замість об’єктива, яку назвали пинхол.

«Pin hole» перекладається як «дірочка, зроблена шпилькою». Будова пинхол-камери надзвичайно проста, і нею може бути як цілий будинок, так і сірникова коробку. Важливо – внутрішній простір має бути чорного кольору, а навпроти невеликого отвори для проходження світлового променя необхідно розташувати світлочутливий матеріал.

Далі починаються свобода творчості і чудеса. Фотограф не бачить, а може тільки припускати, що вийде, та витримку визначає сам. Тому інтрига і несподіванка – постійні супутник Пінхол.

Чому в століття надточних технологій і багатопіксельних камер знаходяться диваки, які віддають перевагу власноручно зробленим фотоапаратам і метушні з проявленням і печаткою, як в минулому столітті? Адже з безлічі кадрів тільки деякі виявляються вдалими.

В рамках виставки відбудеться майстер-клас з пинхол-фотографії.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх