Виставка Юлії Бєляєвої «Природа vs. Архітектура»

Виставка Юлії Бєляєвої «Природа vs. Архітектура»

19 червня 2018 - 11 серпня 2018

America House Kyiv (вул. Пимоненка, 6)

facebook

З часів початку індустріалізації наші суспільства прагнуть до економічного зростання, технічного прогресу та урбанізації. Фактично, сьогодні в містах проживає більше половини світового населення. Але останнім часом наше прагнення до індустріалізації змінилось в сторону розуміння цінності природи.

Явища, такі як екологічне житло, міське садівництво, ресторани на відкритому повітрі та зелені міські ініціативи, демонструють, як ми намагаємось повернути природу назад у наше міське життя. Чи можна інтегрувати природу та архітектуру, чи ці протилежні середовища непримиренно конфліктують?

У мультимедійній виставці «Природа vs. Архітектура» молода українська художниця Юлія Бєляєва виводить цю тему в публічний дискурс. Вона використовує стіни галереї як полотно і створює віртуальні 3D-проекції, які імітують воду та природні ландшафти. Відвідувач може досліджувати та маніпулювати природою, взаємодіючи з арт-об’єктами. Фотографії міських пейзажів, що доповнюють експозицію, виступають нагадуванням про те, що природне та архітектурне середовище існують в одному часі та просторі.

Юлія Бєляєва є переможницею конкурсу для художників B POSITIVE, що проводився в Американському домі в грудні 2017 року. Народилась в м. Гайсині, Вінницької області. Живе і працює в Києві. У 2011 році отримала ступінь магістра за спеіальністю графічний дизайн в Національному інституті прикладного мистецтва та дизайну ім. Михайла Бойчука, Київ, Україна. У 2013 році закінчила Нову художню школу «Медіа мистецтво для практиків», Київ, Україна. З 2012 року бере участь у групових та персональних виставках в Україні, Європі та США. Працює з різними типами медіа: цифрове мистецтво, VR, 3D-моделювання, фото та неон.

Відкриття: 19 червня, 18:30

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх