Виставка «Прозорість. Балтійська сповідь»

Виставка «Прозорість. Балтійська сповідь»

20 жовтня 2018 - 14 листопада 2018

Галерея «КалитаАртКлуб» (вул. Малопідвальна, 21/8)

facebook

Виставка «Прозорість. Балтійська сповідь» відбудеться з нагоди 100-річчя проголошення незалежності країн Балтії. Експозицію складуть роботи митців скла, які представляють три країни.

Анда Мункевіца (Латвія), Іво Лілль (Естонія), Індрє Стулґайтє-Крюкєнє та Реміґіюс Крюкас (Литва) присвятили себе мистецтву скла, довівши власну майстерність до досконалості та вдаючись до філософських узагальнень.

Прозорість – це одна з головних характеристик скла, його специфічна якість. Але саме цю якість потрібно й корисно все частіше застосовувати у людських взаємовідносинах під час вирішення соціальних і політичних проблем. Прозорість як стан душі, як чистота думки та дій, є нагальною потребою. І скло, як охоронець часу, може бути вчителем. Спробуємо вдивитися у життя скла, помилуватися грою променів у ньому.

«Балтійська сповідь» – це розмова вітру з морем, піщаних дюн з хмарами та дощем, за якими приховується сонце. Це сповідь про нас і світ, де велика мудрість – бути вдячними красі буття. І митці дарують нам цю мить краси.

Кураторка виставки – Олена Сом-Сердюкова.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх