Виставка-продаж «Українське класичне мистецтво ХХ століття»

Виставка-продаж «Українське класичне мистецтво ХХ століття»

20 квітня 2018 - 10 травня 2018

Аукціонний дім «Золотое Сечение» (вул. Первомайського, 4)

facebook

До експозиції увійшли роботи найвідоміших українських художників-класиків ХХ століття: Івана Труша, Олекси Грищенка, Максиміліана Волошина, Петра Нілуса, Давида Бурлюка, Миколи Барсамова, Миколи Глущенка, Сергія Шишка, Йосипа Бокшая, Адальберта Ерделі, Олексія Шовкуненка, Федора Захарова, Петра Столяренка, Валентини Цвєткової, Віктора Зарецького, Марії Примаченко та багатьох інших відомих художників.

Усього на експозиції представлено 45 рідкісних колекційних творів живопису та графіки, які можна придбати у ході виставки.

Безперечною перлиною колекції є робота «Марокко» Давида Бурлюка, створена під час поїздки в Африку ним в 1956 році. Ще одна родзинка – картина «Троянди на заході сонця» Миколи Глущенка, написана в Паланзі на початку 1970-х років. На увагу заслуговують повітряний букет «Бульденежів» Сергія Шишка, написаний у найславетніший період художника – в 1953 році, великий «Гірський пейзаж з водою» Адальберта Ерделі, а також дві витончені акварелі Максиміліана Волошина, створені у 1920-х роках

Мітки:

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх