Виставка портретного живопису «Ми споглядаємо за вами»

Виставка портретного живопису «Ми споглядаємо за вами»

06 лютого 2018 - 10 березня 2018

Центр Української Культури та Мистецтва (вул. Хорива, 19в)

facebook

Вартість

Вхід вільний

Виставка представить портрети, створені західноєвропейськими та українськими художників кінця XVIII – XXI сторіччя з фондів Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури.

«Від погляду до погляду» – оригінальна концепція виставки, якою куратори поєднали академічні портрети між собою. Відвідувачі зможуть самостійно відчути містичну силу погляду, спрямованого на нас крізь віки.

Метою виставки є показ сили та ролі погляду персонажів у портретному живописі, його зв’язок з поглядом глядача, ставлення до погляду в залежності від стилю художника, епохи, та контексту портрета.

Дана експозиція є продовженням проекту «#ВиставкаБажання», який допомагає обрати ідею наступної виставки за відгуками відвідувачів, дає можливість здійснення їх творчі мрії. Натхненником ідеї стала маленька відвідувачка виставки до 100-річчя Академії (виставки натюрморту «Багатослів’я мовчазних речей», Центр Української Культури та Мистецтва, травень 2017 р.), а автором ідеї – студентка Академії Марія Луцька.

Куратори проекту: Анна Андрес – доцент кафедри теорії та історії мистецтва НАОМА; Тетяна Гончаренко – завідувач лабораторії композиції НАОМА; Ольга Музиченко – заступник директора Центру Української Культури та Мистецтва; студенти-мистецтвознавці та арт-менеджери НАОМА.

Час роботи виставкових залів:
Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00; Сб. – 10:00 – 18:00.; Нд. – вихідний.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх