Виставка полтавських художниць і художників «STRANGELET»

Виставка полтавських художниць і художників «STRANGELET»

04 квітня 2019 - 18 квітня 2019

Spivakovska ART:EGO culture center (вул. Саксаганського, 59б)

facebook

Проект STRANGELET – це гіпотетичний об’єкт з дивної матерії, що здатний перетворювати будь-що, з чим контактує, у себе самого. З часом він змінить усе, до чого доторкнеться. Це взаємодія, ділення та розпад одночасно. Це реакція, яка народжує новий елемент, що є реінкарнацією минулого матеріалу – на користь чи на шкоду. STRANGELET – це алегорія на взаєморефлексію та вплив будь-чого на будь-що. І якщо мистецтво є такою матерією, що здатна перетворити в себе усе, до чого доторкнеться, то мистецтво є нами. А ми – мистецтвом.

Довідка: Стрейнджле́т (англ. strangelet) – гіпотетичний об’єкт, що може бути абсолютно новою формою речовини. За твердженнями вчених, стрейнджлети існують у космосі. Складаються вони з так званої «дивної матерії», пов’язаних між собою «дивних кварків», природа яких ще повністю не вивчена. Можуть володіти надзвичайно великою масою і дуже малим співвідношенням заряду до маси. Наразі відомо лише, що стрейнджлети є стабільними в космосі самі собою, але коли вони вступають у контакт зі звичайною матерією, то починають перетворювати її на «дивну», з якої складаються самі.

У виставці візьмуть участь такі полтавські автори/ки: Вартан Маркарьян, Марина Зєвако, Юрфй Шаповал, Тетяна Домненко, Карина Строкань, Maryna Gerasymenko, Підгайний Іван і Роксолана Дудка.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх