Виставка Поліни Гуменюк «Вишивані пісні»

Виставка Поліни Гуменюк «Вишивані пісні»

24 червня 2019 - 07 липня 2019

Музей Івана Гончара (вул. Лаврська, 19)

facebook

В Музей Івана Гончара відкриється виставка вишиваних робіт Поліни Гуменюк на теми пісень Павла Дворського. Це вже третя авторська виставка майстрині в залах Музею впродовж десяти років.

Поліна Гуменюк народилася у Києві, закінчила філологічний факультет Національного університету ім.Т.Г.Шевченка, отримала ступінь кандидата філологічних наук, впродовж п’яти років працювала в Музеї Івана Гончара на посаді старшого наукового співробітника експозиційного відділу. Вишивкою серйозно захопилася ще в старших класах школи.

Особливе місце у творчості Поліни Гуменюк посів напрямок «вишиваної пісні». Вона створює сюжети на пісні у виконанні українських співаків з 2003-го року, але саме творчість Павла Дворського поклала початок цьому новому творчому напрямку у її вишивці, а саме, — творчій візуалізації української естрадної пісні на тканині.

Творами Поліни Гуменюк захоплюються не лише дорослі, а і діти, адже окрім музеїв, вона виставляє свої роботи в публічних бібліотеках і навчальних закладах. Твори майстрині сповнені особливою щирістю та емоційною виразністю. Стилістично вони нагадують картини народних малярів і вишивані сюжетні рушники, якими прикрашалися селянські хати в центральних областях України у I половині XX століття.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх