Виставка «Подорожі едокко»

Виставка «Подорожі едокко»

01 червня 2017 - 03 вересня 2017

На виставці «Подорожі едокко» продемонструють одну з найбільш цінних частин музейного зібрання японських пам’яток 17-19 століть – кольорову гравюру і твори декоративно-прикладного мистецтва.

Більшість із експонованих на виставці творів свого часу були придбані засновником музею Богданом Ханенком і мають високу мистецьку та історико-культурну цінність.

Експозиція розкриє унікальні аспекти культурного і соціального життя японців у добу Едо – так, за назвою столиці, називався в історії Японії період від початку 17 до середини 19 століття.

Маленьке селище Едо («Річкові ворота»), у 1606 році стало місцем будівництва укріпленого замку. Дуже швидко воно перетворилося на адміністративний центр і осередок економічного та культурного життя з мільйонним населенням, стало символом міського життя цілої епохи.

Саме в Едо з´явився головний персонаж цієї епохи – едокко («народжений в Едо»), життєлюбний, кмітливий городянин, любитель ризикованих пригод, палкий коханець, людина честі та вишуканих манер.

Едокко захоплювався «картинами швидкоплинного світу» – гравюрами укійо-е та акторською грою в театрі кабукі, знаходив розраду з красунями-гейшами, мешканками кварталу розваг Йосівара, щиро милувався красою краєвидів, які відкривалися оку подорожнього на станціях дороги Токайдо.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх