Виставка Петра Сметани «Ефемерний Ландшафт»

Виставка Петра Сметани «Ефемерний Ландшафт»

20 травня 2019 - 28 травня 2019

«Триптих АРТ» у межах програми міжнародного мистецького фестивалю KYIV ART WEEK 2019 презентує живописний проект львівського художника Петра Сметани «Ефемерний Ландшафт».

Живучи у транзитній країні в перебіжний період свого розвитку, почуваєш себе відповідно. З присутнім відчуттям тимчасового доводиться співіснувати. Це відбиває з-під ніг фундамент, який би мав лягти в основу нашої сучасної світобудови. Чи одноразовість насправді нищить відповідальність за вчинки, які творяться, і думки, які висловлюємо? Немає потреби в добротності виконання, немає віри в те, що об’єкти створені в актуальний час, мають прожити довше, аніж термін їх придатності. У великій мірі ми не маємо потреби зберігати навіть те, що дісталося нам у спадок.

Часто відбувається діалог із собою, із собою хвилинним. Від результату цього діалогу залежить паралельний вигляд нами залишеного. У сьогоденні має місце мимобіжне сприйняття ландшафту уявного майбутнього, без можливості зупинки, щоб подивитися навколо. Швидкі зміни і швидкість прийняття рішень часто не дають достатнього часу для аналізу того, що відбулося. Рухаючись транзитом до ефемерної точки, ми просто дивимося, роблячи спроби рухатися швидше.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх