Виставка-перформанс «Інтелект – це модно»

Виставка-перформанс «Інтелект – це модно»

27 березня 2019 - 26 квітня 2019

Вартість

Вхід за музейним квитком

Мультидисциплінарну виставку-перформанс «Інтелект – це модно» буде супроводжувати велика освітня програма, в яку увійдуть авторські лекції та серія кураторських екскурсій. Це продовження великого проекту української кураторки і відомої fashion-дизайнерки Тетяни Іващенко під назвою «iFashionArt», присвяченого моді, інтелекту і сучасному мистецтву.

Учасниками виставки-перформансу, за задумом куратора, стануть самі відвідувачі. Атмосфера мистецтва, яка представлена ​​на виставці, перемикатиме їх свідомість зі звичного ходу думок на споглядання і роздуми, занурюючи в стан, в якому можна почути голос власної інтуїції.

Художні твори будуть транслювати ідеї, переймаючись якими відвідувачі вступлять в діалог зі своєю підсвідомістю і зможуть поглянути на своє життя з позиції нових можливостей.

В межах виставки буде представлено близько 150 творів сучасного мистецтва від 80 українських художників, скульпторів, фотографів і fashion-дизайнерів. Серед них роботи Романа Мініна, Арсена Савадова, Олександра Ройтбурда, Івана Марчука, Олексія Анда, Матвія Вайсберга і інших.

Роботи українських майстрів доповнять унікальні сукні французького еко-дизайнера Izagus Extroversions. Вона створює роботи з вторсировини – поліетиленових пакетів, використаних чайних пакетиків і навіть крапельниць.

В межах виставки-перформансу пройде серія авторських лекцій:
30 березня в 16:30 «Роль стилю в програмі найближчого майбутнього»
10 квітня в 12:00 «Персональний стиль»
11 квітня о 16:00 «Образ – це поєднання стилю і змісту людини»
13 квітня в 16:30 «Квантовий стрибок розвитку креативного мислення за допомогою сучасного мистецтва»

сім кураторських екскурсій і вечори знайомств – 30 березня о 12:00, 6 квітня о 12:00, 7 квітня о 16:00, 13 квітня о 12:00, 14 квітня о 12:00, 20 квітня о 12:00, 21 квітня о 16:00.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх