Виставка «Open Data Art»

Виставка «Open Data Art»

06 грудня 2018 - 09 грудня 2018

Zavalnyi Art Centre (вул. Старонаводницька, 31)

facebook

«Open Data Art» – національна виставка, присвячена творчості та відкритим даним.

Світ змінюється. Основою його динамічного розвитку є інформація та нові технології. Обсяги відкритих даних зростають все швидше і швидше. Терабайти текстів, цифр, зображень – наповнюють мережу Інтернет та сховища даних. Сьогодні відкриті та великі дані роблять перші впевнені кроки в Україні. Можливості використання інформації – необмежені і можуть стати корисними для конкретної людини, організації, для держави та всього світу. Ми маємо навчитись шукати, систематизувати, обробляти, візуалізувати дані. Все це спонукатиме нас до більш виважених, творчих дій.

Ключ до розуміння світу – це візуалізація інформації. Здатність генерувати об’єкти – найважливіша властивість саме мистецтва. Мистецтво створює та організовує нові інформаційні потоки. Образотворче мистецтво активно впливає на сприйняття предметного оточення, реальності, навколишньої дійсності. Людина з давніх часів шукала шляхи візуалізації інформації – від наскальних малюнків до сучасних цифрових технологій. Перші малюнки фіксували не лише події та навколишній світ, але і довгий час служили засобом спілкування між людьми. Сучасні художники, художники-графіки продовжують традиції трансформації інформації через процеси творчості в продукти мистецтва. Ця робота стає новою мовою спілкування людей про відкриті дані, про невизначеність та ризики, про сучасні проблеми людства та шляхи їх вирішення.

Мета – привернути увагу до відкритих даних в Україні. Буде презентовано новий журнал про відкриті дані MIND LAB, відбудеться виставка робіт сучасних художників, які в своїх роботах відображають відкриті дані. Подія піднімає питання чи можуть відкриті дані стати джерелом натхнення, а інформація – предметом мистецтва?

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх