Виставка Олі Яценко «Розмови з літом»

Виставка Олі Яценко «Розмови з літом»

21 липня 2018 - 14 вересня 2018

Арт-галерея «Мануфактура» (с. Ходосівка, Новообухівське шосе, 2)

На виставки художниці Олі Яценко «Розмови з літом» Ви зануретесь у світ чарівництва, любові, дитинства та вічного тепла. Картини авторки цікаві та зрозумілі як дорослим, так і дітям. Вони нагадують красиву добру казку, яку всім нам читали в дитинстві перед сном, а їх герої ніби повертають назад у ніжний вік.

Роботи художниці наповнені глибиною і змістом, мають особливий сенс, який кожен відкриє для себе по-своєму. Посил її робіт: доброта, краса, любов до природи та навколишнього середовища. Оля вірить в те, що творчість має величезну силу і здатна зробити цей світ кращим.

Основні ідеї, які художниця хоче донести до свого глядача через картини: щоб ми навчились цінувати те, що у нас є, мріяли і отримували радість від кожного дня, який прожили. Олю надихає природа, люди і життя навколо неї, а через своїх чарівних
персонажів «Пухнастиків» художниця сподівається передати все найкраще, світле і добре тому, хто побачить її творіння.

Оля Яценко народилася і живе в Києві. Вищу освіту здобула в Київському національному університеті будівництва та архітектури за спеціальністю архітектор-дизайнер. Малювати почала з 4-х років, і з тих пір не уявляє життя без світу мистецтва.

Оля Яценко – художниця та ілюстраторка, авторка книг «Нічна пригода» і «Пухнастики. Щоденник історій». Крім живопису частину творчого життя присвячує комп’ютерній ілюстрації та арту. Її робота з єдинорогом була надрукована всесвітньо відомим брендом одягу «New Yorker». Крім того, художниця створює авторські іграшки та листівки.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх