Виставка Ольги Кондрацької «Ріка життя»

Виставка Ольги Кондрацької «Ріка життя»

24 травня 2018 - 07 червня 2018

Державне інформаційне агентство «Укрінформ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16)

У межах виставки «Річка життя», художниця Ольга Кондрацька представить увазі глядачів серію картин, присвячену місту Києву, а також проведе майстер-класи для дітей.

Арт-проект Ольги Кондрацької «Ріка життя» є унікальним за своїм задумом і розвитку. В колекції картин з однойменною назвою – понад сто живописних полотен. На виставці буде представлена ​​одна з серій, підібрана таким чином, щоб
кожна людина змогла знайти те ідеальне поєднання кольору, яке наповнить його життєствердною енергією.

«Ріка життя» – це побачені, відчуті і перенесені на полотно прекрасні явища і миті Природи. Це полотна, пронизані душевним теплом, ніжністю і любов’ю, які наповнюють серце художниці в моменти споглядання красот і чудес.

У творчому доробку Ольги Кондрацької – членкині Американського інституту архітектури, архітектораки-дизайнерки зі світовим ім’ям і глибоко українською душею – сотні проектів в сфері архітектури, дизайну і декорування інтер’єрів, успішно реалізованих в країнах Європи, Азії, Північної та Південної Америки. Її роботи знаходяться в фондах Національних музеїв України та у приватних колекціях.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх