Виставка Ольги Кондрацької «Ріка життя»

Виставка Ольги Кондрацької «Ріка життя»

09 жовтня 2018 - 21 жовтня 2018

facebook

Арт-проект Ольги Кондрацької «Ріка життя» унікальний за задумом та своїм розвитком. У колекції картин з однойменною назвою більше ста самобутніх та неповторних живописних полотен.

На виставці, що відкриється в Національному музеї Тараса Шевченка, автор представить відвідувачам свою унікальну авторську техніку. Виставка складається з окремих тематичних блоків, створюючи єдину композицію, до якої увійшли понад 20 художніх творів, сповнених краси, кольорів і думок.

«РІКА ЖИТТЯ» – це побачені, відчуті та перенесені на полотна прекрасні явища та миті Природи. Це відображення внутрішнього світу художниці, її душевної організації, ставлення до життя.

Ви матимете можливість побачити «фрагменти з життя» вмитих дощами міських вулиць і облямованих зеленню лісових озер, спокійних рівнинних річок і швидких гірських потоків, прикрашених намистами водоспадів, а для контрасту – «портрети» морів і океанів, степів та пустель…

…На картинах Ольги Кондрацької навіть пустеля виглядає неймовірно привабливою та затишною: пастельні тони, плавні лінії створюють атмосферу тепла, тиші та спокою. Насправді ж пустеля не є для людини комфортним середовищем.

Відкриття виставки відбудеться 9 жовтня о 19:00.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх