Виставка Ольги Карики «AVES»

Виставка Ольги Карики «AVES»

13 червня 2019 - 18 червня 2019

Gallery 83 (вул. Тарасівська, 3а)

facebook

Художниця багато подорожує культурними осередками Європи. В першу чергу її приваблює особлива естетика музеїв, що являють собою сучасні місця паломництва людей з усього світу. Їхньою цілю є ніщо інше, як на власні очі побачити твори мистецтва з 500-600-річною історією. Час надає ваги, саме тому істинні шедеври проходять перевірку в першу чергу часом. Краса у вічності, навіть при зміні естетичних поглядів та вподобань людства вона лишається сталою величиною.

Середньовічні образи відкриті до численних інтерпретацій, а символи багаті на тлумачення.

Серія «AVES» є результатом рефлексії художниці щодо застарілих, середньовічних стереотипів щодо жінок. Кожна картина поєднує в собі образ птаха, як символу особистості, та певного стану чи ролі жінки. Все це обігрується за допомогою предметів, які набули значення метафоричних у світовому класичному мистецтві.

Символи на кожній картині серії мають на меті створити певний асоціативний ряд, що має привести глядача до розуміння закладеної ідеї. Але це не означає, шо вони не відкриті до вільного тлумачення, творчого осмислення та створення власного неповторного досвіду сприйняття. Ольга використовує найбільш характерні художні прийоми зрілої готики такі як: наївна непропорційність фігури, глибокі тони, велике розмаїття декоративних деталей та візерунків, надмірна кількість елементів розкоші. Все це є невід’ємною частиною захоплення періодом готики та інструментами для надання естетичних властивостей того часу.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх