Виставка Олени Субач та В’ячеслава Полякова

Виставка Олени Субач та В’ячеслава Полякова

14 грудня 2018 - 21 січня 2019

Галерея сучасного мистецтва «The Naked Room» (вул. Рейтарська, 21)

facebook

Відкриття галереї сучасного мистецтва The Naked Room та вернісаж першої виставки: Олена Субач «На межі» та В’ячеслав Поляков «Львів – Божа Воля».

Олена Субач та В’ячеслав Поляков — одні з головних представників нової української фотографії, автори зі стрімкою міжнародною кар’єрою. Так, у 2017 Поляков представив персональний проект у межах Foam Talent (Амстердам), публікувався у The British Journal of Photography та був відзначені нагородою Vienna Photobook Festival Award. Субач є лауреаткою престижної New East Photo Prize та учасницею численних фотографічних ярмарок та форумів. У листопаді 2018 вони увійшли до шорт-листа премії Bird In Flight з колективним проектом. The Naked Room представляє першу персональну виставку художників в Україні.

Олена та В’ячеслав мешкають, переважно, у Львові, проте предметом їхнього інтересу є не культурна столиця, а її символічний антипод — українська провінція. Майже кожного вікенду художники вирушають у подорож до невеликого міста чи селища, де спрямовують свій погляд на місцеву візуальну мову.

The Naked Room – галерея сучасного мистецтва в Києві та простір для зустрічі й комунікації між тими, хто творить і любить мистецтво. Програма галереї складається з персональних виставок художниць і художників нашого покоління i є результатом тривалого кураторського діалогу з їхніми авторами, що реалізується у форматі камерного висловлювання.

Кураторки виставки Лізавета Герман та Марія Ланько.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх