Виставка Олени Грозовської «Cerebro»

Виставка Олени Грозовської «Cerebro»

30 листопада 2018 - 03 грудня 2018

Галерея РА (вул. Богдана Хмельницького, 32)

facebook

На виставці представлений цикл робіт, переважно створених за мотивами оповідань Андрія Бондаря «Cerebro».

«Cerebro» Олени Грозовської – приклад нелінійної інтерпретації художніх текстів, де останні не просто «привід для ілюстрації», як зазвичай буває з більшістю метатекстів, а певний пункт, від якого художниця відштовхується в амбітній спробі створити паралельну художню реальність.

Ці роботи не висвітлюють, не пояснюють і не доповнюють «Cerebro» Бондаря, а функціонують як певні «зліпки» вражень, у яких художниця вдається не так до іронічного пастішу, як до своєрідної «іконічної гри». Грозовська немовби пропонує певне «продовження» тексту, де існують уже її власні персонажі, відірвані від тексту оригіналу, де після своєї «смерті» автор раптом воскресає в ролі героя – безсилого й дезорієнтованого, де з’являється самобутня система знаків і символів.

«Cerebro» – це «високий комікс», яскравий художній тріп, трагікомічний глюк. Грозовська – абсурдистка, яка обрала собі певну нішу між явою і сном, на перетині уявного і реального, серйозного і смішного. Світ її страхів достовірний – попри кислотну фантастичність, моторошний – попри позірну легковажність, універсальний – попри безжурну необов’язковість. Наче тінь Смерті за спиною хлопчика з сачком.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх