Виставка Олексія Литвиненка «У пошуках архетипів»

Виставка Олексія Литвиненка «У пошуках архетипів»

01 березня 2019 - 01 квітня 2019

facebook

Олексій Литвиненко є членом Національної спілки художників України, учасником багатьох виставок, проектів в Україні та за кордоном. Мешкає та працює у Києві

Кожна культура живе в щільному середовищі архетипів, частину яких вона успадкувала з прадавніх часів, а частину створювала в процесі розвитку, становлення, що, можливо, починалось з прагнення візуалізації об’єктів та образів навколишнього світу, створення зображень як для відправлення культу, так і з метою привнесення в повсякденне життя естетичної радості.

І кожне наступне покоління продовжує привносити в цей процес інше бачення та розуміння, стоячи на фундаменті з тих первинних архетипів і збагачуючи їх новими сенсами, проходячи шлях від наївного прикрашання буття до створення витворів мистецтва великої естетичної та емоційної глибини.

Живописні твори «Вибух 1», «Вибух 2», «Геометрія трави», що будуть представлені на виставці, є намаганням художника виявити ниточки, що тягнуться від природи, яка визначала формування первинних архетипів, до багатовимірності сьогодення.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх