Виставка Олексія Коваля «Засіяне поле»

Виставка Олексія Коваля «Засіяне поле»

17 листопада 2018 - 31 грудня 2018

Арт-простір «Дерево життя» (с. Ходосівка, Новообухівське шосе, 2)

facebook

У своїх емалях художник Олексій Коваль поєднує колорити і орнаменти, використовує інкрустації та елементи малої пластики. Яскравість і насиченість фарб, свіжість кольорів – ось неповний перелік тих якостей, які протягом століть і до сьогоднішнього дня залучали до емалі художників та ювелірів.

Олексій Коваль народився 16 жовтня 1977 року в м. Києві. Закінчив Республіканську школу ім. Т.Г.Шевченка (клас живопису), навчався в Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури на факультеті живопису (майстерня В. І. Забашти). З 2000 року працював в монументальному мистецтві, це – фрески, мозаїки, ескізи вітражів. Співпрацював з українськими та закордонними архітекторами, зокрема С. М. Миргородським, Ю. Остапенко, В. Завгороднею, К. Любек, М. Бізатті. З 2006 по 2009 роки навчався техніці гарячої емалі в майстерні І. М. Кириченка та вивчав особливості техніки у приватних майстернях усього світу: Китаю, Індії, країн Європи. З 2009 року плідно працює, використовуючи різні можливості техніки та різні матеріали – срібло, мідь, бронзу та коштовне каміння.

Відкриття виставка відбудеться 17 листопада о 15:00. Для відвідувачів виставки з 15:00 до 17:00 – майстер-клас керамічної студії Творчої майстерні «Світлиця», який проведе художник-кераміст пан Володимир Кальненко, та о 16:00 – колекціонерка традиційного народного одягу Олена Скрипка продемонструє пов’язування намітки – жіночого головного убору.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх