Виставка Олексія Іванюка «Realism»

Виставка Олексія Іванюка «Realism»

20 березня 2019 - 30 березня 2019

Арт-простір Mironova Foundation (провулок Лаврський, 9)

facebook

В основі проекту «Realism» лежить спостереження за різними станами пейзажу та його емоційний вплив на свідомість глядача. Класичний жанр живопису – пейзаж – художник представить крізь призму нових художніх та експозиційних досліджень.

Realism Олексія Іванюка – це тонке балансування між уявою та реальністю, між фігуративом та абстракцією, між емоцією та спогляданням. Адже пейзаж, на думку автора, це в першу чергу унікальне тональне сполучення чуттєво-емоційних хвиль.

Саме тому у нових роботах художник ніби спрощує художній образ краєвиду. Відкидає деталі, очищує від усього зайвого, переводить пейзаж в абстрактну, майже супрематичну площину геометричних фігур та насичених колористичних плям. Але таке спрощення оманливе. За ним – особливий авторський стиль, бажання створити систему власного світогляду, передати чуттєвість та чистоту гармонії.

Драматична мова масштабних картин, інтенсивна колористична напруженість панно, ніби зітканного з емоцій та передчуттів, заперечує будь-який декоративізм, перетворюючись на потужну симфонію злиття творчої сили людини і природи.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх