Виставка Олександри Токаревої «Контакт/Чуття/Запалення»

Виставка Олександри Токаревої «Контакт/Чуття/Запалення»

29 травня 2019 - 22 червня 2019

Shcherbenko Art Centre (вул. Михайлівська, 22в)

facebook

«У густому тумані плавають люди, доторкаючись та залишаючи одне одному запалення»

Серія робіт Олександри Токаревої – це візуалізація особистих переживань, пошуків, аналізу та спроб збагнути природу важких взаємостосунків з тим, що оточує.

Відверті почуття та інтимні переживання авторки втілені в акварельній графіці та керамічних скульптурах. Свої творіння художниця називає сутностями. Аморфні, ніжні та вразливі – вони подібні до людей, які стикаючись необачно наносять та отримують болісні поранення. Сліди їхніх контактів – червоні точки, що пульсують в місцях дотиків. Їх залишають спішно, зухвало, нахабно, іноді несвідомо, проте, часто егоїстично, хтиво та бездумно.

Викриваючи свої біль та поранення в одкровенні, ми понад усе прагнемо гармонії та повного розкриття власної інтимної сутності. Саме таким одкровенням є виставка «Контакт/Чуття/Запалення». Це історія про наше оточення і складність взаємодії у стосунках. Про власний вибір та відповідальність за нього. Адже наші рани залишені тими, кого ми обрали самі.

Відкриття виставки відбудеться 29 травня о 19:00.

Олександра Токарева
Народилася в місті Мукачево на Закарпатті. У 2011 році закінчила Київський Національний Університет Будівництва та Архітектури. З 2006 року була учасницею арт-групи ШАПКА, у складі якої стала фіналісткою конкурсу МУХі 2010 та PinchukArtPrize 2010.

«Контакт/Чуття/Запалення» – перший персональний проект художниці. Роботи Олександри Токаревої були представлені на виставках у Києві, Ужгороді, Одесі, Парижі та Празі. Живе та працює у Києві.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх