Виставка Олександра Богомаза «КатAmorФоз»

Виставка Олександра Богомаза «КатAmorФоз»

30 червня 2018 - 27 липня 2018

Вегетаріанське кафе «Дом» (вул. Сагайдачного, 10/5)

facebook

Олександр Богомаз, чиї роботи виставляються в рамках персональних і колективних виставок з 2010 року, представляє проект «КатAmorФоз».

Як назва серії – біологічний термін, в якому чується одночасно кат, і любов. Катаморфоз – це регресивні перетворення організмів при переході їх до більш простих умов існування. Генетична основа явища – накопичення мутацій, що викликають недорозвинення органів, які втратили своє значення при переході тварин до нерухомого способу життя.

«Щось подібне проявляє себе все з більшою інтенсивністю і в соціальному полі, – вважає Олександр Богомаз, – коли на наших очах відбувається тотальне знецінення цінностей на тлі достатку і вистави, ставку на які робиться несвідомо в момент відчуття порожнечі, меланхолії, існування без місії».

У серії «КатAmorФоз» автор кодує двома шарами-потоками стани деградації. На першому шарі – геометрія, знак, прототип, праформа, як щось ностальгічне, прекрасне, класичне. На другому шарі – перекривають всі і вся «злісні» криві лінії білого шуму, який, як монтажні новини, вторгається в нас, створюючи непомітність телеперешкод в нашому тілі і свідомості.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх