Виставка Олександра Антонюка «Відбиток присутності»

Виставка Олександра Антонюка «Відбиток присутності»

16 травня 2019 - 02 червня 2019

Галерея «Portal 11» (вул. Трьохсвятительська, 11)

Пейзаж – один із основних напрямів творчої діяльності Олександра Антонюка. Пейзаж художник відтворює в абстрактній манері з додаванням окремих деталей, які натякають на присутність ландшафту та рукотворних залишків людського перебування та їх діяльності.

Проект «Відбиток присутності» покликаний дослідити природу – вічну, сталу, непоборну стихію, – що існує у різних своїх проявах, перебуваючи у невпинному розвитку, русі. Усій цій природній пластиці різко протиставляється рукотворне. На вібруючу природню поверхню накладаються артефакти у вигляді будівель, покинутих промислових споруд чи діючих заводів. Штучність цих об’єктів, створених людиною, підкреслюється стилізацією, технікою колажування, продряпування, накладанням різноманітних фактур. Олександр наголошує на тому, що людство, активно намагаючись підкорити світ індустріалізацією, невпинно залишає ознаки своєї діяльності, не помічаючи, як їх значення нівелюється швидкоплинним часом.

Олександр Атонюк бере активну участь у всеукраїнських виставках, фестивалях та міжнародних пленерах.
2018 – Всеукраїнська Бієнале українського історичного живопису «Україна від Трипілля до сьогодення», м. Київ.
2019 – Перша всеукраїнська бієнале левкасу, ЦСМ «Білий світ», м. Київ.

Роботи художника зберігаються у Запорізькому національному музеї, Запорізькому музеї гончарства, Харківському національному музеї, Дніпропетровському музеї Українського живопису, а також у приватних колекціях Франції, Польщі, Китаю, Чехії, Росії.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх