Виставка Оксани Стратійчук

Виставка Оксани Стратійчук

28 серпня 2018 - 09 вересня 2018

facebook

Оксана Стратійчук — визнаний майстер графічних практик. Нині її частіше згадують як відповідальну за імпорт на терени України сучасної японської техніки плоского друку — мокуліто. Останні виставки художниці у київських галереях та музеях України були покликані ознайомити з можливостями цього друку.

Виставка у музеї Тараса Шевченка -це перша ретроспективна виставка творів, якою Оксана Стратійчук прагне нагадати про напрямок, якому вона була вірною протягом тридцяти років творчої діяльності — офорт.

Оксана Стратійчук закінчила Київський державний художній інститут (зараз Національна академія образотворчого мистецтва та архітектури), графічний факультет, майстерню вільної графіки (викладачі: А.В. Чебикін, М.І. Компанець, В.Д. Сергєєв). У 1993-1996 проходила асистентуру-стажування при Українській академії мистецтва (керівник — Г.В. Якутович). Магістр графіки. Член Національної спілки художників з 1992 р. Живе і працює у Києві.

Основні техніки: офорт, літографія, мокуліто, емаль. Брала участь у численних міжнародних та всеукраїнських бієнале та трієнале графіки. Провела понад 25 персональних виставок в Україні та за кордоном.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх