Виставка «О.Ч.А.Г.»

Виставка «О.Ч.А.Г.»

16 лютого 2018 - 17 лютого 2018

Зона креативних мануфактур Izone (вул. Набережно-Лугова, 8)

facebook

Історії про будинок в період турбулентності. Виставка представляє історії людей, які під час конфлікту на сході України продовжують жити в прифронтовій смузі.

На відкритті буде піднята тема життя у війні, діалог для інтегрування історій конфлікту в культурну пам’ять українського суспільства. Аудіозаписи інтерв’ю, малюнки та фото людей розкажуть від першої особи, чому вони не залишили вдома на лінії розмежування.

Що таке будинок для людей з різним досвідом – переселеців із зони конфлікту, жителів прифронтової смуги і тих, хто все життя прожив на одному місці під мирним небом? Виставка пропонує разом з мешканками прифронтової смуги – Галиною Калініною – місто Щастя, Мариною Гущиною – місто Щастя, Оленою Винокуровою – місто Золоте Луганська області, задати собі це питання, щоб в пошуках відповіді краще зрозуміти себе і тих, хто оточує.

Виставка пробуде в Києві два дні і потім відправиться на схід країни в Луганську область.

Виставка О.Ч.А.Г. проходить в межах проекту «ВостокДом – усні історії в художній практиці» та реалізується за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Український жіночий фонд».

Мітки:

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх