Виставка Нікіти Власова «Лакуна»

Виставка Нікіти Власова «Лакуна»

05 червня 2019 - 20 червня 2019

Аукціонний дім «ЗОЛОТОЕ СЕЧЕНИЕ /» (вул. Л. Первомайського, 4)

facebook

Український художник Нікіта Власов вперше представить свій новий персональний проект «Лакуна». До проекту увійшло понад 15 робіт китайською тушшю, створених майстром упродовж 2019 року.

Куратор проекту – Олексій Василенко, арт-менеджер – Тетяна Пилипчук.

«Лакуна» – експериментальний художній проект Нікіти Власова, візуальність якого існує на межі філософських засад класичної японської каліграфії та прийомів автоматичного письма сюрреалістів. Проект об’єднує три серії: птахи, люди та літаки, виконані чорною китайською тушшю на білому папері у великому масштабі. Формальну лаконічність зображувальних засобів митець наділяє універсальністю, що прагне до абсолюту.

Образна складова серій відсилає до можливості виокремлення певних моментів серед цілісного потоку буденних переживань, спрямованих на віднайдення людської свободи. Кожен силует, зображений Власовим – це узагальнений образ персонального чуттєвого досвіду, який формується під час тривалого процесу рефлексії, знаходячи свій вихід у монохромних знаках на папері.

Процес трансформації ідеї у мистецький образ триває всього кілька хвилин. Миттєвість самого художнього акту є для художника необхідною умовою істинності зображуваного.

Динамічність і завершеність кожної роботи ілюструє можливість артикуляції наративних та світоглядних лакун, які виникають на зламі чуттєвості і неможливості її вербального вираження. Це саме та універсальна тема, яка глибоко викорінившись у світових філософських традиціях по-новому актуалізується у цьому художньому проекті.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх