Виставка Наташі Шульте «Сімпосій: третя стать та кіборги»

Виставка Наташі Шульте «Сімпосій: третя стать та кіборги»

23 березня 2017 - 23 квітня 2017

Dymchuk Gallery (вул. Ярославська, 21)

facebook

Проект є дослідженням художницею гендерної та тілесної проблематики в сучасній культурі. Ним художниця долучається до дискусію навколо теорії про постгендер і постлюдину, яка в останні десятиліття розгортається як в наукових, так і в мистецьких колах.

Одним з канонічних текстів на цю тему є есе Донни Харауей «Маніфест кіборгів: наука, техніка і соціалістичний фемінізм в кінці XX століття» (1985), у який він описує ситуацію, коли в сучасному суспільстві андрогін, кіборг, постгендер виходить на передній план на противагу забобонам і гендерним ролями. У своєму новому проекті Наташа Шульте пропонує власне бачення теми, при цьому до певної міри слідуючи за Харауей.

Експозиція складається з настінного панно, що включає 74 фотографії, і п’яти фотографій різних розмірів. У центральній роботі проекту художниця різко протиставляє ряд архетипічних образів, які символізують традиційну сексуальність і те, як вона представлена в масовій культурі, використовуючи два основних кольори – рожевий і блакитний.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх