Виставка Наталія Єщенко-Петрова «Світ пташиних таємниць»

Виставка Наталія Єщенко-Петрова «Світ пташиних таємниць»

05 грудня 2018 - 19 грудня 2018

Музей історії Києва (вул. Богдана Хмельницького, 7)

Сучасна українська художниця Наталія Єщенко-Петрова представляє персональну виставку «Світ пташиних таємниць», над якою вона працює вже близько чотирьох років.

Черпаючи натхнення з подорожей, документальних фільмів про дику природу, а також з фотографій та енциклопедій, мисткиня на своїх полотнах демонструє пташиний світ у всьому його багатстві та різноманітті. 

Але зображення птахів має не лише естетичний характер, Єщенко-Петрова використовує образ цих створінь як символ свободи тіла і духу, оскільки людині, як і будь-якій пташці чи іншому живому створінню, потрібна свобода. Витончена краса та граційність птахів спонукають на роздуми про багатство природи, її гармонійність і довершеність.

Своїми художніми образами мискиня дає нам зрозуміти, що все геніальне і прекрасне створено саме природою, якою потрібно вміти насолоджуватися та надихатися, яку варто цінувати як найбільший скарб, оберігаючи, разом із тим, її беззахисну тендітність.

Наталія Єщенко-Петрова народилася у Києві. Маючи вищу освіту за фахом «Правознавство», у 2013 році розпочала вивчати живопис в творчих майстернях художників Любові Сенчук, Станіслава Звольського, Оксани Свіжак. Дипломант і призер українських та міжнародних художніх виставок, конкурсів живопису і графіки. Учасниця українських виставок в Італії. Роботи Єщенко-Петрової зберігаються у приватних колекціях України, Італії, Росії та Франції.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх