Виставка Наталі Звонкової «Екзотична Мандрівка»

Виставка Наталі Звонкової «Екзотична Мандрівка»

04 червня 2019 - 11 червня 2019

Gallery 83 (вул. Тарасівська, 3а)

facebook

на виставці представлено сюреалістично-наївне мистецтво художниці Наталі Звонкової. У сучасному мистецтві межа між професійним і непрофесійним поступово зникає. Відсутність спеціальної художньої освіти перестає бути визначальною. Наївне мистецтво та бажання творити, творити щиро і емоційно, виходить на перший план та все частіше експонується на великих арт-майданчиках світу.

За активним, насиченим подіями життям, за політичними перепетіями та пошуками складних відповідей на не менш складні питання, ми вимагаємо такої ж рефлексії від художника. Ми шукаємо смисли там, де потрібно шукати емоції і спокій, де протрібно споглядати і співпереживати.

Іноді, чим простіша сутність речей, тим більш значущими вони є. Так і з роботами Наталі Звонкової. Нестача академічної освіти компенсується її багатою фантазією і сміливістю до експериментів, не боячись критики з боку вибагливого глядача.

Її роботи глибоко емоційні, вони фіксують ефемерні картини сновидінь. Це як ковток свіжого повітря, без політики і сірої буденності. Особливістю робіт є те, що з одного боку вони легкі для прочитання, а з іншої лишаються загадковими, таким чином зберігаючи дуальність образів. Художиця пропонує чуттєве світосприйняття, не вдаючись до переосмислень, глибинного аналізу та критики, які часто позбавляють нас права насолоджуватись первинним.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх